DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak
2025. június 10. kedd
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRÖSSZEFOGLALÓ | 3 órája

Új versenynaptár, jöhet a Red Bull-védenc: a nap F1-es hírei

F1 | 3 órája

„A Ferrarinál Charles a kedvenc” – ezzel küszködik Hamilton?

MOTOR | 5 órája

Bejelentés: Razgatlioglu átigazol a MotoGP-be!

F1 | 6 órája

„Max vb-esélye csak illúzió” – Schumacher

F1 | 8 órája

Hivatalos: Megkapta az FIA különengedélyét a Red Bull védence

F1 | 10 órája

„Nincs vége a történetnek” – Imola visszatérne az F1-es naptárba

F1 | 13 órája

Miért fog ütközni egy F1-es futam az Indy 500-zal?

HÍRÖSSZEFOGLALÓ | 1 napja

Nagy tervek, B-tervek és más hétfői F1-es hírek és sztorik

F1 | 1 napja

Russell Verstappentől sem tart csapattársként

USA | 1 napja

Palou nem vágyik az F1 középmezőnyébe

EGYÉB | 1 napja

Molnár Martin vezeti a bajnokságot

F1 | 1 napja

Miért nem hagyta el Newey az F1-et?

F1 | 1 napja

Sainz: Ha nincs topcsapat, építek egyet!

F1 | 1 napja

Megvan a Red Bull terve Verstappen pótlására

HÍRÖSSZEFOGLALÓ | 2 napja

Tanács a Ferrarinak, Schumacher látogatói és magyar F4-es győzelem – vasárnapi hírek

A Haas ünnepi festéssel készül Kanadára, Russell közelebb került Hamiltonhoz, Sainz élcsapatot építene, Palou nem kér a középmezőnyből, Bottas a B-terven gondolkodik – hétfő F1-es hírei és sztorijai.

Montoya szerint a Ferrarinak Hamiltonhoz kell igazítani a 2026-os autót, Javier Bardem Toto Wolffról mintázta az F1 film szereplőjét. Kiss Norbert és Molnár Martin győzelmeket gyűjtött hétvégén.

Egy cikkbe gyűjtöttük a nap legfontosabb híreit – ez a Formula.hu hírösszefoglalója a pünkösdi hétvége szombatján.

A nap F1-es és nem F1-es hírei egy helyen, könnyen átfutható formában: a Formula.hu esti összefoglalója.

Nem csak győzelmekből áll az F1: a célba érési, pontszerzési és időmérős szériák is árulkodnak arról, kik a legstabilabbak a mezőnyben – mutatjuk az aktuális állást!

Kik jöttek ki a legjobban és kik a legrosszabbul az európai szezont indító tripla forduló utolsó állomásából? Öt nagy győztest és vesztest emeltünk ki Barcelonából.

Oscar Piastri tökéletes választ adott Lando Norris Monacóban feltett kérdésére: a jelek szerint indulhat a két McLaren-pilóta élesedő csatája egymás ellen.

Tíz év után nem Hamilton vagy Verstappen nyert Barcelonában, Piastrié a McLaren második leghosszabb dobogós szériája, Sainz először pont nélkül hazai pályán – barcelonai F1-es statisztikák.

Óriási taktikai csata, kiszámíthatatlanul kopó gumik, a hibát időben felismerő Red Bull és az ahhoz görcsösen ragaszkodó Ferrari, Perez újabb dobogója – 2012-ben szenzációs versenyt láttunk.

Villeneuve úgy érzi, csapata elpazarolja tehetségét, Hamilton megkapja Senna sisakjának replikáját, Vettel pedig átveszi a bajnokság vezetését Hamiltontól - az elmúlt húsz év F1-es hírei június 10-én.

Vettel táblákat cserél, bemutatkozik a Formula-1 hivatalos „sörpartnere”, Brawn szívesen látna nőket az száguldó cirkuszban – az elmúlt két évtized június 9-i F1-es híreiből szemezgettünk.

Sokan vitatják, ki volt a 2000-es évek első évtizedének legjobb F1-es pilótája, vagy épp melyik volt a legizgalmasabb verseny. A legnagyobb balesettel kapcsolatban viszont igen nagy az egyetértés...