DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak
2026. augusztus 14. péntek
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRÖSSZEFOGLALÓ | 19 órája

Perez marad, Markót elhallgattatták? – Csütörtöki F1-es hírek és sztorik

F1 | 22 órája

Hülkenberg maradna: Amíg az Audi akarja, addig versenyez

F1 | 23 órája

A Cadillac ragaszkodik Perezhez: „Kulcsfontosságú számunkra”

F1 | 1 napja

Verstappen Alonsóról: Nem érdemli meg, hogy a 21. helyen legyen

F1 | 1 napja

Wolff megvédte a Mercedest a négyéves sikertelenség miatt

F1 | 1 napja

„Nem közös döntés volt” – Towriss a Cadillac lépéséről

HÍRÖSSZEFOGLALÓ | 1 napja

Vezért vált a Cadillac, a Ferrari az űttörő: a nap F1-es hírei

FORMULAPLUSZ | 1 napja

Fejlesztések: a Ferrari az év úttörője?

F1 | 1 napja

Mit vár új főnökétől a Cadillac az F1-ben?

F1 | 1 napja

Bejelentés: Új csapatfőnök a Cadillacnél

F1 | 2 napja

FIA: Vannak gyengeségei az ADUO-rendszernek

F1 | 2 napja

Évek óta dolgozik együtt egy pszichológussal Russell

F1 | 2 napja

Perez: Az életritmust nehéz volt újra felvenni

RETRO | 2 napja

F1-Archív: „Ne menj a Ferrarihoz!”

HÍRÖSSZEFOGLALÓ | 2 napja

Fejleszt a Ferrari, mit csinál a Red Bull? A nap F1-es hírei

Budkowski váltja Lowdont a Cadillac élén, a Ferrari a fejlesztések úttörője, Russell sportpszichológussal dolgozik, kijött a friss Formula Podcast: a nap F1-es hírei egy helyen a Formula.hu-n.

A nap F1-es hírei, megszólalásai, érdekességei a Formula.hu szokásos esti összefoglalójában 2026. augusztus 11-én, kedden.

Elfogadta a Mercedes, hogy motorcserés büntetések várnak rájuk, csalódott a McLaren, hogy késve kapcsolt a Macarena-szárnnyal, „titkokat” árult el a Honda a friss motorjáról: a nap hírei egy helyen.

A Cadillac lezárná a Perez körüli találgatásokat, Verstappen méltatta Alonsót, Wolff megvédte a Mercedes elmúlt éveit, Markóról izgalmas pletyka jelent meg – csütörtök F1-es hírei és sztorijai.

Két olyan megoldással is előrukkolt már a Ferrari, amit a többiek is próbálnak, próbáltak lemásolni: így fejlesztettek eddig a topcsapatok 2026-ban.

Erősségek, gyengeségek, kihívások és esélyek: ezeket összegezte a Red Bull és Max Verstappen kapcsán Paolo Filisetti technikai elemző.

Elbillenő mérlegnyelv a Mercedesnél, kiegyenlítettebb küzdelem a Ferrarinál: mutatjuk, hogyan szerepelnek egymáshoz képest a csapattársak eddig idén az F1-ben.

Piastri bő két és fél év alatt másodszor esett ki, a McLaren 40. szezonjában nyert futamot, Lindbladé az idei 3. leghosszabb pontszerző széria, a Racing Bulls dominál a középmezőnyben – magyar F1-es statisztikák.

A Senna halála utáni első hungaroringi F1-es futamot az a Michael Schumacher nyerte meg, akiről nem sokkal korábban az sem volt biztos, hogy rajthoz állhat. Balesettel kezdtünk, sok kieséssel zártunk.

Kétarcú szezonja volt 1977-ben a Shadow-csapatnak: év elején az F1 egyik legszörnyűbb balesetében elveszítették Tom Pryce-t, augusztus 14-én viszont első és egyetlen győzelmüket szerezték.

Nelson Piquet folytatja a hadjáratot, Hamilton jól döntött, Alonsónak rossz éve van, Ricciardo elégedetlen, Baumgartner bizakodik, Hakkinen nyer a Ringen - augusztus 13-ai hírek.

Az F1 történetében augusztus 14-e leginkább a hungaroringi események miatt emlékezetes nap, de ekkor jelentette be visszavonulását Fernando Alonso és látogatta meg először Törökországot Ecclestone is.